Συμμετοχή της Ε’ τάξης στο διαγωνισμό του European School Radio

Οι μαθητές και οι μαθήτριες των Ε1 και Ε2 τμημάτων του Δημοτικού Σχολείου Πεδινής Ιωαννίνων, σας καλούν να στηρίξετε την προσπάθειά τους στο διαγωνισμό του European School Radio με τίτλο «Κάν´ το ν´ ακουστεί 2024» με θέμα «Η Δύναμη της Φιλίας».

Για να ψηφίσετε τα ραδιοφωνικά μας μηνύματα ακολουθήστε τα εξής:

1. Μπείτε στο https://vote.europeanschoolradio.eu/vote
    και συνδεθείτε είτε με τους κωδικούς σας στο Πανελλήνιο σχολικό δίκτυο αν είστε εκπαιδευτικοί είτε με τους κωδικούς στο λογαριασμό Google σας.
  2. Βρείτε το μήνυμα (επιλέγοντας Δημοτικά) με κωδικό 9731 και κωδικό 9738 και ψηφίστε, αφού ακούσετε το μήνυμα μέχρι να εμφανιστεί η καρδούλα, την οποία πρέπει να πατήσετε για να ψηφίσετε.
  3. Σε περίπτωση που δυσκολευτείτε να συνδεθείτε όταν βάζετε του κωδικούς , μπορείτε να αντιγράψτε την παραπάνω διεύθυνση στον browser σας (Firefox, Chrome..) και να κάνετε από εκεί την ίδια διαδικασία.

Ευχαριστούμε πολύ για την υποστήριξή σας και για τη συμμετοχή σας στην ψηφοφορία.
Διαδώστε το σε φίλους, γνωστούς και συγγενείς.

Posted in Δραστηριότητες, Εκπαιδευτικές δραστηριότητες, Νέα.