Συμμετοχή σε τελετή αποφοίτησης στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ειλικρινείς μας ευχαριστίες προς το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων για την πρόσκληση και για τη θερμή υποδοχή που μας προσέφερε, κατά την τελετή αποφοίτησης του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης.

Η συμμετοχή των μαθητών και μαθητριών του Ε1 στην τελετή αποφοίτησης ήταν μια εμπειρία που θα μείνει αξέχαστη για εμάς όλους. Για αυτούς τους νέους μαθητές, η παρακολούθηση της τελετής αποτέλεσε μια πολύτιμη ευκαιρία να εμπνευστούν και να αντλήσουν κίνητρο για το μέλλον τους.

Μέσα από αυτήν την εμπειρία, οι μαθητές είχαν την ευκαιρία να δουν πρώτο χέρι την αναγνώριση της προσπάθειάς τους και της επιτυχίας που μπορούν να επιτύχουν. Α

υτή η εμπειρία θα ενθαρρύνει τους μικρούς μαθητές να συνεχίσουν να διακρίνονται στις σπουδές τους και να ακολουθήσουν τα όνειρά τους με αυτοπεποίθηση και αποφασιστικότητα.

Υπεύθυνη του τμήματος
Μπόκου Αριστέα

Posted in Εκπαιδευτικές επισκέψεις, Νέα.